Опт і дропшиппінг

Якщо Ви підприємець і вже продаєте або тільки хочете почати продавати ювелірні вироби зі срібла, то наша компанія пропонує Вам два варіанти співробітництва.

Перший варіант співпраці - це покупка наших прикрас за спеціальними оптовими цінами собі на склад / магазин. Глибину знижки і більш докладні умови закупівлі товару оптом Ви завжди можете дізнатися у нашого оператора колцентра по телефону (099) 474-11-67 або (098) 474-11-67.

Другий варіант співпраці - це класичний дропшіппінг. Ви знаходите клієнта, називаєте нам його контактні дані та необхідні вироби для відвантаження. Ми відвантажуємо дане замовлення безпосередньо покупцеві і після повної оплати даної посилки, Ви отримуєте грошову винагороду. Вам не потрібно витрачатися на утримання офісу, складу, штату, інвестувати гроші в товар, втрачати час на відправлення посилки і отримання повернень. Ви в даному випадку думаєте тільки про одне - як знайти покупця на даний товар, все інше ми виконаємо за Вас.

Так що, якщо Вам сподобався якийсь варіант співпраці - звертайтеся, ми завжди відкриті для нових знайомств і плідної співпраці, вигідного для обох сторін!